Wielkanoc w Galerii
W Wielką Sobotę zostały poświęcone wypieki wielkanocne, a wieczorem uczestnicy Wigilii Paschalnej byli częstowani świątecznymi wypiekami.
Stół Wielkanocny w karłubieckiej Galerii.
Spotkanie współfinansowane było ze środków Gminy Gogolin w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2017r. zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.
Pogoda
11 czerwca
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN









