Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

VI Spotkanie Integracyjne

W niedzielę, 23 listopada 2014r. w Hali Sportowej im. Bernarda i Zygfryda Blautów w Gogolinie-Karłubcu odbyło się VI Spotkanie Integracyjne dla mieszkańców Karłubca. Organizatorami byli: Stowarzyszenie Nasz Karłubiec oraz Zarząd Dzielnicy Karłubiec.

Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji i konkursów. Energiczny i ciekawy pokaz taneczny przedstawił Zespół Mażoretek „Arriva” z Gogolina. Swoje umiejętności zaprezentowali również młodzi adepci z Klubu Karate Do „ENSO”. Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w grach i zabawach, zorganizowanych przez Szkołę Językową Bizneslingua w Krapkowicach, a także w zabawach rozwojowych przygotowanych przez Sabinę Broj i Dominikę Fesser. Mieszkańcy mogli również skorzystać z siłowni, ścianki wspinaczkowej oraz piłkarzyków stołowych. W trakcie spotkania zorganizowano ponadto: „Karłubiecki turniej tenisa stołowego” oraz „Bicie rekordu Karłubca w skoku na skakance”. Tradycyjnie serwowano Karłubiecki „Tej”, ciasteczka oraz „Sznyty ze szpyrkami”. W trakcie imprezy promowano także kampanię „Mamo, tato, wolę wodę!” oraz “Wspólne chrupanie”, które przygotowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Gogolinie.

Wyniki:

Karłubiecki turniej tenisa stołowego:

1) Chłopcy:

I miejsce – Fabian Gorzelik

II miejsce – Artur Mleczko

III miejsce – Jakub Sikacki

2) Dziewczyny:

I miejsce – Weronika Cisińska

II miejsce – Anna Wicher

III miejsce – Martyna Ficek

Bicie rekordu Karłubca w skoku na skakance:

1) Kategoria męska (dotychczasowy rekord 146)

I miejsce - Waldemar Wicher – wynik 134

II miejsce – Michał Janik - wynik 132

III miejsce – Michał Tkocz - wynik 77

2) Kategoria żeńska (dotychczasowy rekord 141)

I miejsce – Weronika Cisińska - wynik 135

II miejsce – Paulina Tazbir - wynik 124

III miejsce – Anna Wicher - wynik 113

 

Spotkanie integracyjne współfinansowane było ze środków Gminy Gogolin w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2014 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w 2014 r.

Pogoda
28 marca
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,69 PLN
1 CHF = 4,75 PLN
1 USD = 4,35 PLN