Warsztaty lepienia gliny
W dniu 19 kwietnia (piątek) w karłu bieckiej ,,Przybudówce”- klubie dla dzielnicy Karłubiec po raz drugi odbyły się warsztaty plastyczne dla przedszkolaków.
Na warsztatach spotkały się dzieci z przedszkola Nr 3 i dzieci z zerówki PSP nr 3 w Gogolinie. Wszystkie lepiły z gliny to co najbardziej umiały; serduszka, aniołki, małe zwierzątka.
Zapoznały się również z różnymi pracami wytwarzanymi w tym klubie: glinianymi aniołami, haftami, kwiatami, oklejankami – deqoupage.
Warsztaty prowadziła Waltrauda Wicher i nad całością czuwały nauczycielki Gizela Sapok i Dorota Lakota.
W.W.
Pogoda
11 czerwca
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN









