Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

III Spotkanie Integracyjne

Stowarzyszenie Nasz Karłubiec i Zarząd Dzielnicy Karłubiec zorganizowały III Spotkanie Integracyjne dla mieszkańców, które odbyło się w dniu 6 listopada 2011r. w Hali Sportowej im. Bernarda i Zygfryda Blautów w Gogolinie-Karłubcu.

Spotkanie rozpoczęło się od brawurowego występu zespołu mażoretek „Karolinki” działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, po których bajkę „Pchła szachrajka” zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie. Inscenizację tej bajki przygotowała nasza szkoła w ramach projektu „Baśnie, bajki, bajeczki…” współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa PRZEKRACZAMY GRANICE.
 
IMG_8909.jpeg IMG_8913.jpeg IMG_8936.jpeg
 
Wielką popularnością cieszyły się gry i zabawy ze Szkołą Językową Bizneslingua z Krapkowic, której wykładowcy przygotowali niezwykle ciekawy program dla najmłodszych oraz zabawy przygotowane przez Sabinę Broj i Dominikę Chabryń.

IMG_8956.jpeg IMG_8958.jpeg IMG_8961.jpeg IMG_8970.jpeg

Rekordowa liczba, ponad 200 uczestników spotkania skorzystała m.in. z możliwości uczestniczenia w zajęciach na siłowni, gry w bilard-a, czy próbowała sił na ściance wspinaczkowej.

  IMG_8938.jpeg IMG_8975.jpeg

W trakcie spotkania zorganizowano również:
1) Karłubieci turniej tenisa stołowego seniorów:
 
IMG_8989.jpeg
 
I miejsce - …
II miejsce - …
III miejsce - …
2) turniej badmintona:
Kategoria męska
I miejsce – Bartek Cisiński
II miejsce – Marcel Mizielski
III miejsce – Patryk Klimek
Kategoria żeńska
I miejsce – Weronika Cisińska
II miejsce – Magdalena Czekała
III miejsce – Angelika Grabeus
3) bicie rekordu Karłubca w skoku na skakance:
Kategoria męska
I miejsce - Waldemar Wicher - wynik 144
II miejsce – Mateusz Białek - wynik 116
III miejsce – Damian Wojtyra - wynik 115
Kategoria żeńska
I miejsce – Weronika Cisińska - wynik 129
II miejsce – Angelika Grabeus - wynik 121
III miejsce – Katrin Chrobok - wynik 108
 
Uczestnicy spotkania mogli również skosztować karłubieckiego „Tej-u” oraz specjałów przygotowanych przez „karłubieckie dziołchy”. W trakcie imprezy promowano także kampanię Mamo, tato, wolę wodę!, której współorganizatorem jest PSP nr 3 w Gogolinie.
 
  IMG_8945.jpeg   IMG_8987.jpeg
Pogoda
29 czerwca
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,70 PLN
1 CHF = 4,65 PLN
1 USD = 4,44 PLN