Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Spotkanie integracyjne

Stowarzyszenie Nasz Karłubiec i Zarząd Dzielnicy Karłubiec zorganizowały Spotkanie Integracyjne dla mieszkańców, które odbyło się w dniu 24 października 2010r. w Hali Sportowej im. Bernarda i Zygfryda Blautów w Gogolinie-Karłubcu. Po uroczystym otwarciu spotkania przez kierownika hali sportowej Andrzeja Halskiego i Burmistrza Gogolina Joachima Wojtalę, na parkiecie zaprezentowały się w efektownym stylu gogolińskie Mażoretki działające przy Gminnym Ośrodku Kultury Następnie, ponad setka uczestników spotkania skorzystała m.in. z możliwości uczestniczenia w aerobiku, zajęciach na siłowni, próbowano sił na ściance wspinaczkowej i w grze w badmintona. Dla najmłodszych  oraz rodziców przygotowano szereg gier i zabaw. wspomagających m. in. rozwój mowy dziecka.

Uczestnicy spotkania mogli również skosztować w kafejce karłubieckich specjałów oraz zaznajomić się z kampanią Mamo, tato, wolę wodę!, której współorganizatorem jest PSP nr 3 w Gogolinie. Dla hobbystów zorganizowano liczne wystawy kolekcjonerskie. Impreza okazała się bardzo dobrym i zdrowym pomysłem na aktywnym spędzeniu wolnego czasu w gronie rodzinnym.
 
RS

Festyn01.jpeg Festyn02.jpeg Festyn03.jpeg

Festyn05.jpeg Festyn06.jpeg Festyn07.jpeg

Festyn08.jpeg Festyn09.jpeg Festyn10.jpeg

Festyn11.jpeg Festyn12.jpeg Festyn13.jpeg

Festyn14.jpeg Festyn15.jpeg Festyn16.jpeg

Festyn04.jpeg

Pogoda
29 czerwca
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,70 PLN
1 CHF = 4,65 PLN
1 USD = 4,44 PLN