Kapliczka św. Anny i św. Jana NepomucenaKapliczka na bagnieHala sportowa im. Bernarda i Zygfryda BlautówKościół pod wezwaniem św. Anny i św. JoachimaWidok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowejZdjęcie lotnicze dzielnicy KarłubiecPomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Wyjazd do operetki

Zarząd Dzielnicy Karłubiec
organizuje w dniu 13.XI.2010r. (sobota) godz.16.30
wyjazd do Teatru Muzycznego
(gliwickiej operetki)
na musical w dwóch aktach
,,HELLO, DOLLY’’
Cena biletu - II miejsca 29zł.
Zapisy u przewodniczącej zarządu Waltraudy Wicher
Pogoda
11 czerwca
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN