Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Sportowy Finał Wakacji w Karłubcu

W sobotę 4 września czyli tuż po wakacjach odbyła się impreza sportowa dla młodzieży z Gogolina-Karłubca pod nazwą ,,Sportowy Finał Wakacji 2010” organizowana przez radnego Adriana Mroza.
Areną zmagań był plac sportowo-rekreacyjny przy ul. Kamiennej w Karłubcu.
Udział wzięły cztery drużyny: Super Karłubiec, Angel Ice, Czas Odchodzić i Koelner Lichter (oni też byli z Gogolina) w cztero osobowych składach.
Zawody miały przebiegać w trzech konkurencjach, ale z powodów atmosferycznych (wiał silny wiatr i padał deszcz) odpadł tenis stołowy, a pozostały siatkówka i koszykówka.
Rywalizacja przebiegała w systemie każdy z każdym w obu dyscyplinach pod czujnym okiem profesjonalnych sędziów i w rytm muzyki serwowanej przez DJ Piotra Malkusza.
Po zakończeniu pasjonujący rozgrywek i zsumowaniu punktów turniej zwyciężyła drużyna Angel Ice w składzie: Patryk Cebula, Mateusz Pawliczek, Daniel Białas i Karol Rutkowski.
Drugie miejsce zdobyła drużyna o najmłodszym wiekowo składzie tj. Super Karłubiec, trzecie Koelner Lichter i czwarte Czas Odchodzić.

 A.M.

Final1.jpeg Final2.jpeg Final3.jpeg

Final4.jpeg Final5.jpeg Final6.jpeg

Pogoda
29 czerwca
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,70 PLN
1 CHF = 4,65 PLN
1 USD = 4,44 PLN