Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Bieg ku igrzyskom

 

Grant.jpeg

Stowarzyszenie Nasz Karłubiec zrealizowało projekt „Bieg ku igrzyskom”, który uzyskał wsparcie finansowe Fundacji Grupy Górażdże „Aktywni w regionie”. Projekt obejmował działania mające na celu rozwój kariery sportowej Pana Radosława Kłeczka oraz popularyzację biegania wśród społeczności lokalnej. Dzięki pozyskanym środkom nasz utalentowany sportowiec mógł wziąć udział w zgrupowaniu sportowym oraz zakupić sprzęt niezbędny do skutecznej rywalizacji na arenie krajowej i międzynarodowej. Najlepszym tego przykładem jest zwycięstwo w imprezie „Biegnij Warszaw”, która odbyła się w dniu 07.10.2012r. i w której wzięło udział ponad 11 tysięcy uczestników z kraju i zagranicy.

Radek - Warszawa.jpeg

Panu Radosławowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych, natomiast Fundacji Grupy Górażdże „Aktywni w regionie” składamy serdeczne podziękowania za wsparcie umożliwiające realizacje naszego projektu.

 

Pogoda
28 marca
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,69 PLN
1 CHF = 4,75 PLN
1 USD = 4,35 PLN