Koncertowali na Górze Św. Anny
W niedzielne popołudnie 27 stycznia w Bazylice na Górze św. Anny odbyły się dwa wzruszające koncerty. Pierwszy w wykonaniu Parafialnego Chóru z Gogolina – Karłubca pod kierownictwem Marioli Więckowskiej, drugim natomiast był występ górażdżańskiego zespołu „Szwarne Dziołchy”. Oprócz pięknych pieśni kolędowych w wykonaniu obydwu zespołów można było usłyszeć także inne znane i wyjątkowe utwory.
B.S.
Pogoda
11 czerwca
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN
1 CHF = 4,60 PLN
1 USD = 3,68 PLN









