Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Spotkanie adwentowo-wigilijne

Spotkanie adwentowo-wigilijne dla Seniorów odbyło się w Karłubcu w dniu 16 grudnia. W spotkaniu brało udział 80 seniorów, 17 osobom nie mogącym uczestniczyć w spotkaniu kolacja została dostarczona do domu. Spotkanie rozpoczęło się krótkim nabożeństwem odprawionym przez Księdza Proboszcza Stanisława Kołodzieja, który pobłogosławił również opłatki i złożył życzenia, po czym nastąpiło tradycyjne już spotkanie adwentowo - wigilijne, w którym uczestniczyli nasi Seniorzy.

O oprawę muzyczną zadbały karłubieckie członkinie zespołu „Szwarne Dziołch”.

W.Wicher

Spotkanie współfinansowane było ze środków Gminy Gogolin w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2018r. zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w 2018r. oraz ze środków TSKN na Śląsku Opolskim.

 

 

Pogoda
10 grudnia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,68 PLN
1 CHF = 4,75 PLN
1 USD = 4,44 PLN