Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Mikołaj 2017

5 grudnia po roratach Ks. Proboszcz Stanisław Kołodziej zapowiedział, że odwiedzi nas wyjątkowy gość. Dzieci się domyśliły, że chodzi o św. Mikołaja i chętnie słuchały tego co ksiądz o nim mówi. Wszystkie bardzo się ucieszyły gdy zobaczyły, że św. Mikołaj już zawitał w naszym kościele. Wspólnie się modliliśmy i śpiewaliśmy, następnie św. Mikołaj pochwalił dzieci i poprosił, żeby chodziły na roraty i były grzeczne. Na koniec św. Mikołaj z pomocą ks. proboszcza i ministrantów rozdał wszystkim prezenty: ciasteczka, pomarańczę, naklejkę oraz symboliczną rózgę z dobrą radą.

Anna Brysz

 

 

Wydarzenie współfinansowane było ze środków Gminy Gogolin w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2017 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Pogoda
29 czerwca
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,70 PLN
1 CHF = 4,65 PLN
1 USD = 4,44 PLN