Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Nie było miejsca dla Ciebie...

W dniu 28 grudnia 2014r., już po raz drugi w naszej parafii, dzieci z Domu Dziecka z Kłodzka (prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP) wykonały przepiękne Jasełka w naszym kościele. Tym razem pod hasłem „Nie było miejsca dla Ciebie w Betlejem każdej Gospodzie”, dzieci w przejmujący sposób pokazały jak Maryja z Józefem szukali schronienia. W Betlejem Judzkim zaczęła się przepiękna historia skrzyżowania dróg Boga i człowieka. Wkroczył On w dzieje ludzkości, w życiorys każdego z nas, aby nas wybawić z niewoli grzechu, abyśmy na nowo „z Boga się narodzili”, stali się braćmi Jego Syna i Jego przybranymi dziećmi.

Wszyscy wychodzili z kościoła wzruszeni, ale i zachwyceni małymi aktorami, piękną scenografią, a szczególnie małym dzieciątkiem w żłóbeczku. Pełni podziwu jesteśmy dla Sióstr Służebniczek i Pań Wychowawczyń, które przygotowały tę sztukę z dziećmi. Każde dziecko otrzymało upominek od sponsorów. W przedsionku kościoła zostały zebrane datki na pokrycie kosztów podróży.

W.W.

 

 

Pogoda
31 lipca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,57 PLN
1 CHF = 4,24 PLN
1 USD = 3,84 PLN