Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Wydarzenia i aktualności

 • Urodziny 60-tki i 70-tki

  W Karłubcu w ubiegłych dniach można było zauważyć kolorowe dekoracje niektórych ogrodzeń, co wskazywało na obchodzone Urodziny. Młodsza z nich ma wreszcie czas dla siebie i marzy o zagraniu głównej roli w filmie „Winnetou”, a starsza z nich ma swój kątek wśród ulubionych kwiatów i zwierzątek. Uroczystości Urodzinowe zostały przeniesione na bardziej bezpieczny czas. Dekoracje wykonywały osoby zaprzyjaźnione z solenizantkami, przy zachowaniu wszystkich obostrzeń epidemiologicznych.

  60.jpeg

  70.jpeg

  Data publikacji:
 • Wielkanoc 2021

  Wielkanoc.jpeg

  Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych 

  życzą

  Zarząd Dzielnicy Gogolin Karłubiec
  Stowarzyszenie Nasz Karłubiec
  Administracja strony

  Data publikacji:
 • Przedświąteczne porządki w Karłubcu

  W dniach 26 i 27 marca br. mieszkańcy Karłubca włączyli się do gminnej akcji porządkowania sołectw i dzielnic Gogolina. Akcję na terenie naszej dzielnicy zorganizowała Przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Pani Waltrauda Wicher. Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy...

  Data publikacji:
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

  Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

  położonej w Gogolinie przy ul. Wapiennej 4, oznaczonej nr działki 675 z k.m. 7 obręb Karłubiec, stanowiącej własność Stowarzyszenia Nasz Karłubiec.

  Działka o powierzchni 294 m2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym (do remontu) o powierzchni ok. 40 m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 8 m2.

  Karłubiec1.png

  Karłubiec3.png

  Karłubiec2.png

  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 517 207 045 lub 669 968 785.

  Adela Dyga
  Prezes Zarządu
  Stowarzyszenia Nasz Karłubiec

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
11 maja
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,56 PLN
1 CHF = 4,17 PLN
1 USD = 3,75 PLN